KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728839
nr 1572 8839
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Hjärnverksamhet". Signerad, blandteknik. Blandteknik på duk, yttermått inklusive ram: 59x76 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:52:19
250 kr